Administratorem Twoich danych jest PLUS Szkoła Języków Obcych z siedzibą w 15-814 Białystok, ul. Hallera 17C, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 542-249-93-90, REGON: 200215409. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: sjoplus@gmail.com Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem 15-814 Białystok, ul. Hallera 17C.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– wykonania procesu rekrutacji – w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia do czasu jego zakończenia lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 15-814 Białystok, ul. Hallera 17C lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: sjoplus@gmail.com. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez PLUS Szkoła Języków Obcych w ramach zawieranych z Tobą umów.

©2019 by PLUS Szkoła Języków Obcych.

PLUS Szkoła Języków Obcych

Knowledge is power

Kursy i szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów, szkoleń i warsztatów

Adult Students

Nasza szkoła

Wierzymy, że każdy może nauczyć się języka obcego, potrzebuje tylko odpowiedniej motywacji i wsparcia, które zapewniamy. W przyjaznej atmosferze nauka jest czystą przyjemnością i przynosi najlepsze efekty. Uczyć można wszędzie i o każdej porze a wartości zajęć świadczą ich efekty i radość czerpana z nauki.
Język angielski jest naszą pasją, uczymy go od wielu lat, na wszystkich poziomach. Uważamy, że praca z każdą grupą wiekową jest wspaniałą przygodą, zarówno dla nas, jak i dla naszych słuchaczy.
Budujemy naszą szkołą na solidnych filarach wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

monika.jpg

Monika Maleszewska

Uczę od prawie 20 lat. Robię też inne rzeczy ale do uczenia zawsze wracam. To moja pasja i to dodaje mi energii. Nauka to świetna zabawa dla ucznia i nauczyciela a podczas zabawy język sam wchodzi do głowy.

Marta Stobińska-Domin

15 lat minęło … odkąd zaczęłam uczyć. Nie wiem kiedy i jak, bo jedynie przybyło lat. Każde zajęcia są nowym spotkaniem, nową przygodą. Kocham angielski i świat i staram się zarażać tą miłością moich uczniów.

Business English  czy szalone warsztaty z dzieciakami – I love it!

marta.jpg
Person Checking the Phone