mała dziewczynka w okularach

PLUS Szkoła Języków Obcych

Odkryj świat z nami! Nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka staje się pasją, a język angielski staje się Twoim sprzymierzeńcem. Wierzymy, że każdy może osiągnąć mistrzostwo w językach obcych, a my jesteśmy tutaj, by Ci w tym pomóc. Poznaj naszą przyjazną atmosferę i dołącz do naszej społeczności!

dziewczyna w spiętych włosach

Młodzież

kobieta z książką

Zajęcia indywidualne

zamyślony mężczyzna

Kursy dla Firm

Szkoła Języków Obcych Plus w Białymstoku

Nasza Szkoła Języków Obcych Plus to miejsce, w którym język angielski staje się bramą do nowych możliwości i fascynujących przygód. Od lat kształcimy pasjonatów języka w różnych grupach wiekowych, przekonani, że nauka powinna być nie tylko skuteczna, ale również przyjemna.

Dla nas nie ma ograniczeń wiekowych. Dzieci, młodzież, i dorośli – każdy znajdzie u nas kurs dopasowany do swoich potrzeb. Oferujemy programy specjalnie dostosowane do różnych grup wiekowych, tradycyjne kursy językowe, zajęcia indywidualne z lektorem oraz kursy przygotowujące do egzaminów. Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, u nas każdy może rozwinąć swoje umiejętności językowe.

Jesteśmy dumni z naszej szkoły i chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać w naszej społeczności. Razem możemy odkrywać fascynujący świat języka angielskiego i osiągać cele edukacyjne.

mała dziewczynka w okularach

Gotowy na nową przygodę? Z nami nie tylko nauczysz się języka angielskiego, ale także zakochasz się w nim. We’d love to teach you!

chłopiec z kręconymi włosami

Zapraszamy Cię do wirtualnej podróży przez historię naszej szkoły. Nasza galeria to zbiór wyjątkowych chwil, uchwyconych na zdjęciach – od uśmiechniętych twarzy naszych uczniów po inspirujące lekcje i niezapomniane wydarzenia. Zobacz, jak wygląda nauka w naszej szkole, nasze wyjazdy edukacyjne, świętowanie sukcesów i wiele innych emocjonujących momentów.

Chcielibyśmy Cię poznać! Jeśli masz pytania, potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z nami już dziś.