Kursy języka angielskiego

W Szkole Języków Obcych Plus stawiamy na szeroki zakres kursów języka angielskiego, które zostały starannie opracowane, aby sprostać potrzebom różnych grup wiekowych i indywidualnych uczniów. Nasza oferta edukacyjna jest dostosowana tak, aby zaspokoić Twoje cele nauki, niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, młodzieżą, czy dorosłą osobą. Oferujemy:

• Kursy angielskiego dla dzieci – stworzone specjalnie dla najmłodszych uczniów, w których nauka idzie w parze z zabawą i odkrywaniem świata języka angielskiego.
  • Kursy angielskiego dla młodzieży – to propozycja dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje językowe w przyjaznym i wspierającym środowisku rówieśników. Skupiamy się na praktycznym użyciu języka angielskiego i rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych.
  • Kursy angielskiego dla  dorosłych – kursanci mogą wybierać spośród różnorodnych opcji, niezależnie od poziomu zaawansowania i celu nauki. Nasza szkoła jest miejscem, w którym nauka jest dostępna dla każdego, bez względu na wiek.
  • Kursy angielskiego dla firm – oferujemy również dedykowane programy dla firm, które pomagają pracownikom rozwijać umiejętności komunikacyjne w kontekście zawodowym, co przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i organizacji.

Młodzież

Zajęcia indywidualne