Kursy języka angielskiego dla dzieci

dziewczynka w okularach

W naszej szkole kładziemy ogromny nacisk na edukację językową dzieci. Jesteśmy przekonani, że nauka języka angielskiego może być nie tylko cenna, ale także pełna radości i inspiracji. Nasze kursy języka angielskiego dla dzieci zostały starannie opracowane, aby dostarczyć młodym uczniom nie tylko solidne podstawy języka, ale także niezapomniane doświadczenia edukacyjne.

Nasze programy:

• Angloodkrywcy (3-5 lat) – Nasza oferta dla maluchów to program, w którym nauka odbywa się poprzez zabawę i aktywność. Dzieci w wieku przedszkolnym wchodzą w świat języka angielskiego za pośrednictwem interaktywnych gier, piosenek i zajęć plastycznych.
  • Angielski Naturalnie (6-10 lat) – koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacji w codziennych sytuacjach. Dzieci uczą się języka angielskiego przez gry, role-play, rozmowy i wspólne projekty. Stwarzamy warunki, które pomagają im zrozumieć, że język jest narzędziem do wyrażania myśli i uczuć.
  • Angielski Krok po Kroku (10 lat i więcej) – to etap, w którym rozwijają podstawy języka angielskiego, ucząc się gramatyki, słownictwa i umiejętności komunikacyjnych. Stawiamy na solidne fundamenty, które pozwolą dzieciom swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.